witam mam problem, mam nokie 6020 nie właczą sie
Podłaczam telefon gryfinem do tornado oczywiscie łaczy sie i wykrywa telefon ale jak chcę postawić go na nogi jest taki problem
zaczyna flashować i po mninucie przerywa wyskakuje komunikat erase error repowering mobile.
mam pewne podejrzenia bo przeszedł już przez rece kilku fachowców
otóż być może któś próbował zmienić imei i uwalił uem ale nie jestem pewien.
jak by ktos mógł pomóc
Podłaczam telefon gryfinem do tornado oczywiscie łaczy sie i wykrywa telefon ale jak chcę postawić go na nogi jest taki problem
zaczyna flashować i po mninucie przerywa wyskakuje komunikat erase error repowering mobile.
mam pewne podejrzenia bo przeszedł już przez rece kilku fachowców
otóż być może któś próbował zmienić imei i uwalił uem ale nie jestem pewien.
jak by ktos mógł pomóc