Witam
Mam kilka sztuk tych fonów i niemmam skąd sćiągnąć polaka do niego.
Szukałem juz chyba wszędzie lecz nigdzie nić niema. Prubowałem wgrac swapa od c65 lecz pod koniec wywala zawsze jakieś błędy.
Posiadam w nich wersje oprogramowania SW56,
Przydał by sie polak pod tą wersje lub cały kąplet o innej wersji oprogramoania.
Mam kilka sztuk tych fonów i niemmam skąd sćiągnąć polaka do niego.
Szukałem juz chyba wszędzie lecz nigdzie nić niema. Prubowałem wgrac swapa od c65 lecz pod koniec wywala zawsze jakieś błędy.
Posiadam w nich wersje oprogramowania SW56,
Przydał by sie polak pod tą wersje lub cały kąplet o innej wersji oprogramoania.