Padł mi klakson. Sama syrena jest sprawna (sprawdzone przez podpięcie bezpośrednio pod zasilanie).
Z możliwych usterek pozostaje przekaźnik (nie słychać żadnego pstrykania przy bezpiecznikach przy próbie trąbienia) lub coś w kierownicy. Bezpiecznik jest sprawny.
Opis przekaźników jest tu:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic474970.html
niestety nie ma tam przekaźnika od klaksonu (!?)
Kto ma pomysł gdzie siedzi (i który to jest) przekaźnik od klaksonu?
Z możliwych usterek pozostaje przekaźnik (nie słychać żadnego pstrykania przy bezpiecznikach przy próbie trąbienia) lub coś w kierownicy. Bezpiecznik jest sprawny.
Opis przekaźników jest tu:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic474970.html
niestety nie ma tam przekaźnika od klaksonu (!?)
Kto ma pomysł gdzie siedzi (i który to jest) przekaźnik od klaksonu?