#1 2832274 18 Lip 2006 23:26 krych14 krych14 Poziom 12 Posty: 33 Ocena: 16 Autor tematu Post #1 2832274 18 Lip 2006 23:26 Witam mam pytanie odnośnie zmieniarki do radia concerto czy można podłączyć do niego zmieniarke clarion dcd-605 proszę o info
#2 2832598 19 Lip 2006 01:25 SlaweK SlaweK Poziom 43 Posty: 11964 Pomógł: 917 Ocena: 913 Pomocny post? (0) Post #2 2832598 19 Lip 2006 01:25 Audi Concert napewno nie będzie działał z żadnym Clarionem. Tylko dedykowane puszki i niektóre Panasonic z nim działają. SławeK