Trafiała mi się dziwna usterka w Sieście M651 .Wygłąda to tak ,że po nagrzaniu się OTVC po lewej stronie ekranu od dołu pojawia się czarny pionowy idący ku górze pasek . W zależnie od poziomu jaskrawości pasek zwiększa swoją wysokość lub odwrotnie.Sprawdziłem zasilanie wzm wizji i wszystkie kondesatory elektro przy aplikacji TDA 4680,i nic. Przejżałem posty związane ze Siesta ,ale nic podobnego nie znalazłem .Proszę o pomoc.