Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

elektronika do dysku Barracuda II

toyman 19 Lip 2006 11:34 711 2
  • #1 19 Lip 2006 11:34
    toyman
    Poziom 10  

Padla mi elektronika w dysku Seagate Barracuda II.

elektronika jest z dysku wyprodukowanego w MALAYSIA,
    MODEL NOUMBER: ST320430A
    FIRMWARE 3.07

zalozylem elektronike od Barracudy II, wyprodukowanego w SINGAPORE
    MODEL NOUMBER: ST320420A
    FIRMWARE 3.21

efekt: dysk przynajmniej sie rozpedza, ale zadnego efektu (nie jest wykrywany przez BIOS)

PROSBA:

jezeli ktokolwiek ma sprawny dysk o paramerach jak w pierwszej wersji - prosze o kantakt, mam wybitnie wazne dane na tym dysku, a bylo tuz przed backupem . Wzglednie - popytajcie ludzi, znajomych, kolegow - moze ktos ma dokladnie taki model i firmware

DLA MNIE SPRAWA JEST CHOLERANIE WAZNA - prosze o pomoc ...

0 2
  • #2 20 Lip 2006 10:59
    djdrinker
    Poziom 15  

Witam

Poszukaj na ALLEGRO, eBAY, SWISTAK.PL lub na jakiś innych aukcjach. Pełno jest tam ogłoszeń od ludzi sprzedających lub nawet wypożyczających elektronikę do dysków.

Pozdrawiam

0
  • #3 31 Lip 2006 16:20
    Czarek2000
    Poziom 2  

Z tego co słyszałem jeśli chodzi o dyski seagate to podobno nie można podmieniać elektroniki z innym firmware niż ten co byl na początku wgrany.
    Czyli jesli masz dysk z firmware 3.07 to mozesz założyć tylko elektronike z firmware 3.07 i zadnej innej.

Dodano po 47 [sekundy]:

Z tego co słyszałem jeśli chodzi o dyski seagate to podobno nie można podmieniać elektroniki z innym firmware niż ten co byl na początku wgrany.
    Czyli jesli masz dysk z firmware 3.07 to mozesz założyć tylko elektronike z firmware 3.07 i zadnej innej.

0