Przyszła do mnie motorola c975 i włącza się tylko w trybie serwisowym. na ekranie pojawia się komunikat:
boot Loader
0.5.F.1
SW Version:
POWER ON YOUR
PHONE
battery OK
Ok to Program
Transfer Mode:
USB
Smart nie widzi telefonu. Jak podepne bezposrednio pod USB komputera to wyświetla mi komunikat:
Znaleziono Motorola P2K Otrzymywanie " Zczytywanie " interfejsu testowego .... interfejs nie znaleziony
czy ktoś wie co z tym zrobić??
boot Loader
0.5.F.1
SW Version:
POWER ON YOUR
PHONE
battery OK
Ok to Program
Transfer Mode:
USB
Smart nie widzi telefonu. Jak podepne bezposrednio pod USB komputera to wyświetla mi komunikat:
Znaleziono Motorola P2K Otrzymywanie " Zczytywanie " interfejsu testowego .... interfejs nie znaleziony
czy ktoś wie co z tym zrobić??