Witam
Mam TV SONY KV29C3D
Tv przyszedl do mnie calkiem martwy ale ktos juz probowal go naprawiac .
Na poczatek uszkodzony byl tranzystor WN C3997 wstawilem nowy .
W przetwornicy byly uszkodzone dwa tranzystory C4834 i R601 .
Znalazlem pare postow na tym forum odnosnie przetwornicy w tym modelu ale wszystkie porady ktore byly nie pomogly mi .
W tej chwili po wlaczeniu na chwilke zapala sie dioda (0,5s) i zalacza sie przekaznik . Wysokie napiecie sie nie zalacza . Brak jest tez napiecia na tranzystorze WN .
Sprawdzilem rezystory zabezpieczajace na wysokim i sa wszystkie sprawne.
Czy ktos juz mial taki przypadek .
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
Mam TV SONY KV29C3D
Tv przyszedl do mnie calkiem martwy ale ktos juz probowal go naprawiac .
Na poczatek uszkodzony byl tranzystor WN C3997 wstawilem nowy .
W przetwornicy byly uszkodzone dwa tranzystory C4834 i R601 .
Znalazlem pare postow na tym forum odnosnie przetwornicy w tym modelu ale wszystkie porady ktore byly nie pomogly mi .
W tej chwili po wlaczeniu na chwilke zapala sie dioda (0,5s) i zalacza sie przekaznik . Wysokie napiecie sie nie zalacza . Brak jest tez napiecia na tranzystorze WN .
Sprawdzilem rezystory zabezpieczajace na wysokim i sa wszystkie sprawne.
Czy ktos juz mial taki przypadek .
Z gory dziekuje
Pozdrawiam