mam 6230i i pisze na LCD włóż karte sim. Serwis nokii powiediał, że nie opłaca sie naprawiać. Czy można to jakoś zrobić?? Może poprostu nokii nie chciało sie bawić w jakieś lutowanie.
Moderated By Fazii:No tak, 3 jednakowe tematy!!! Polecam lekturę Regulaminu! Dwa pozostałe lecą