Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka najlepsza mp3?

landryn87 22 Jul 2006 21:44 4665 8
    landryn87
    Level 11  
    Witam potrzebuje pomocy ....
    Czyby ktoś mógł napisać jakiś typ czy morze jakiś link podać do sprawdzonej firmy czy konkretnego odtwarzacza mp3 ???? ja miałem TRAK 512 mb i po tygodniu oddałem go do reala i dodali mi kasę taki shit ze nie wiem wygląd bardzo fajny tylko sie popsuł :(:cry:.. prosze o jakąś pomoc morze być jakiś link z allegro tylko tak do 130zl nie więcej pozdrawiam i pa :):D
    Rady:
    - dbaj o styl swojej wypowiedzi
    - nie popełniaj błędów
    - nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
    - nie stosuj wielokrotnie ( ?, ! )
    - stosuj duże litery zaczynając zdanie
    Popraw post i temat!
    Dziękujemy!
    (TONI_2003)

PS . Błąd w tytule za Ciebie poprawiłem , ale resztę proszę samemu!
    landryn87
    Level 11  
    Ja jestem Dyzortografikiem .... :( to nie moja wina taki już jestem...

A co do odtwarzacza mp3 to ten Creative nie ma wyświetlacza więc lipa total.... tak myślałem nad Creative ale 256mb z wyświetlaczem albo taki kupie http://www.allegro.pl/item114790332_nowy_mp3_player_512_mb_pamiec_samsung_512mb_pl.html na pamięci SAMSUNGA ... nie będzie to jak oryginał ale tez pogra co o tym sadzisz?
    tomek-o
    Level 16  
    I rozumiem, że Twoja dysortografia nie pozwala Ci użyć wtyczki SpellCheck do przeglądarki? Albo chociaż kliknąć na wbudowane w Elektrodę sprawdzanie pisowni?

Wracając do tematu - ten TRAK też zapewne miał pamięć Samsunga, podobnie pewnie jak całą resztę bebechów. Więc po prostu kupisz sobie identyczny jak miałeś, tylko obudowa będzie inna.
    Jeżeli nie chcesz wyświetlacza, to lepiej kupić np. Creative'a MuVo TX SE 256MB. Połowa mniej pamięci, ale rozsądna jakość.
    landryn87
    Level 11  
    To mówisz że najlepiej Creative no może masz racje.... Te shit z wbudowaną pamięcią samsung może być lipny.... ale teraz przesyłka kosztuje z allegro 10zl albo więcej morze w sklepie kupie ale chyba kupie shit jakiś w jakimś hipermarkecie bo ten Creative jest za drogi.... a mam tylko 130zl Myślalem ze cos doradzisz z tych shitów mi ale najwidoczniej tylko uwielbiasz firme C r e a t i v e :D
    tomek-o
    Level 16  
    To nie kwestia uwielbienia firmy. Uważam, że jeżeli w z bliżonej cenie można kupić sprzęt markowy, to trzeba to zrobić. A w tej cenie nie ma iRiverów czy iAudio, które od Creative'a cenię bardziej. Ale Creative robi solidne playery.
    I jeszcze jedno - jeżeli decydujesz się na tani supermarketowy badziew, to kupuj jak najtańszy. One wszystkie i tak mają w środku to samo. A jakość wykonania identycznie zła.
    makaroff
    Level 13  
    Creative MuVo N200 - radio, mp3, dyktafon, pendrive, wyświetlacz.

Popracuj nad pisownią bo robisz z siebie pośmiewisko.
    landryn87
    Level 11  
    Ty pisząc takie rzeczy robisz z siebie pośmiewisko nie musisz oceniać ludzi po tym jak Pisza a ,że ktoś ma dysortografie to już nie twój problem...

Dziewki za rade faktycznie creative będzie dobrym zakupem a na allegro czy gdzieś indziej możesz mi podpowiedzieć może w sklepie internetowym jak tak proszę jakiś link :) pozdrawiam …
    makaroff
    Level 13  
    Nie bierz tego za bardzo do siebie;) ale styl wypowiedzi troche świadczy o człowieku szczególnie tutaj gdzie nie mamy kontaktu osobistego tylko czytamy swoje wypociny:)

Ja kupiłem za pośrednictwem Allegro i wszystko było ok, z odtwarzacza jestem zadowolony.
    Jedyne na co można zwrócić uwagę to fakt, że słuchawki w tych zestawach z Allegro nie sa oryginalne ale nie sa tragicznej jakości - ja nie zwracałem na to uwagi bo i tak słucham na innych.

Pozdrawiam!