#1 2860518 29 Lip 2006 00:32 koracoma koracoma Poziom 11 Posty: 5 Autor tematu Post #1 2860518 29 Lip 2006 00:32 buduje kolumny glosnikowe od podstaw dla wlasnych potrzeb i potrzebuje schematu dobrej jakosci wzmacniacza, oczywiscie sprawdzonego:)
#2 2866126 31 Lip 2006 10:40 airon2 airon2 Poziom 11 Posty: 10 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #2 2866126 31 Lip 2006 10:40 masz tu schemat do tego wzmacniacza
#3 2866277 31 Lip 2006 11:33 koracoma koracoma Poziom 11 Posty: 5 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2866277 31 Lip 2006 11:33 jest to wzmacniacz jakiej mocy?
#4 2870262 01 Sie 2006 16:14 airon2 airon2 Poziom 11 Posty: 10 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 2870262 01 Sie 2006 16:14 o ile sie nie myle to tak
#5 2993083 06 Wrz 2006 15:33 hefid hefid Spoczywaj w Pokoju Posty: 15878 Pomógł: 546 Ocena: 6165 Pomocny post? (0) Post #5 2993083 06 Wrz 2006 15:33 Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...