witam poszukuje jak wiele osób wzmacnacza tz schematu ale nie samego schematu jak jest na <prawie> kazdej stonie tylko schemat+czesci<jakie musze kupic>PRZEJZAŁEM JUZ CHYBA WSZYSTKIE STRONY FORA I INNE- JAK MI SIE SPODOBAŁ PROSTY ACHEMAT TO NIEBYLO OPISÓW..
JESTEM POCZATKUJACY!!!
JESTEM POCZATKUJACY!!!