witam kupilem router belkin adsl modem i ma on wejscie na wtyk r11 a ja korzystam z osiedlowego internetu gdzie wtyk jest r45 czy mozna jakos przerobic ten moj kabel z 45 aby pasowal do routera i zebym mogl z niego korzystac ; jak tak to jakie piny powinienem połączyc
dziekuje z gory za pomoc.
dziekuje z gory za pomoc.