w tym monitorze po nagrzaniu po kilku godzinach znika obraz (jest ciemny obraz) i po chwili pojawia się,pózniej po kilkunastu minutach tak
znika częsciej.Chyba nie ma zimnych lutów(nie reaguje na opukiwania),nie słychać iskrzeń przy kinoskopie .Sł;ychać wtedy tylko klikający przekaznik RLP01.Co może być przyczyną wyłąćzeń i pononownych włączeń tego przekaznika który zasila napięcie.Może ktoś zna ten monitor nie mam schematu Tadeusz
znika częsciej.Chyba nie ma zimnych lutów(nie reaguje na opukiwania),nie słychać iskrzeń przy kinoskopie .Sł;ychać wtedy tylko klikający przekaznik RLP01.Co może być przyczyną wyłąćzeń i pononownych włączeń tego przekaznika który zasila napięcie.Może ktoś zna ten monitor nie mam schematu Tadeusz