Pozornie prosty błąd ale jak go naprawić, partycja D: (NTFS) ma ikonę dysku wymiennego a napęd DVD ma ikonę CDromu. Dysk i CD jest rozpoznawany prawidłowo lecz system traktuje je jako napędy o innych możliwościach. Jak to zmienić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam