logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6020 -wada z telefonem i aparatem foto - chyba ? :(

spovn83 03 Sie 2006 17:54 946 1
REKLAMA
  • #1 2877124
    spovn83
    Poziom 14  
    Posty: 192
    Ocena: 6
    Witam, telefonik sie wylaczyl podczas robienia zdjecia i nie chcial sie wlaczyc jak mu sie udalo wlaczyc to na chwile zapalil sie wyswietlacz (na bialo) i sie telefon wylaczyl i tak sie wlaczal co ktorys raz - losowo. Po podlaczeniu ladowarki cisza, po wlozeniu nowej(innej naladowanej w innym tele) baterii cisza. Wiec go rozkrecilem przeczyscilem na sucho tzn delikatna szczoteczka i dalej tak samo sie zachowywal wiec niemajac pomyslu bo wszycho wygladalo na ok. telefon skrecilem i odziwo sie uruchomil. I niewiem co teraz z nim, bo "odpalil" sie i 2 raz z karta Sim, a boje sie ze ktoregos dnia moze sie nie podniesc wcale, wiec mam prosbe jak bym mogl temu zaradzic. Z gory dziekuje za odp.
  • REKLAMA
  • #2 2877249
    joger.js
    Poziom 23  
    Posty: 818
    Pomógł: 32
    Ocena: 8
    najprawdopodobniej siadło oprogramowanie tak na 97% tak wiec jak nie masz BOX-a to tylko i wyłacznie servis wita box umozliwia ładowanie nowego oprogramowania zdjęcia simlocka i takie tam testy
REKLAMA