Witam, telefonik sie wylaczyl podczas robienia zdjecia i nie chcial sie wlaczyc jak mu sie udalo wlaczyc to na chwile zapalil sie wyswietlacz (na bialo) i sie telefon wylaczyl i tak sie wlaczal co ktorys raz - losowo. Po podlaczeniu ladowarki cisza, po wlozeniu nowej(innej naladowanej w innym tele) baterii cisza. Wiec go rozkrecilem przeczyscilem na sucho tzn delikatna szczoteczka i dalej tak samo sie zachowywal wiec niemajac pomyslu bo wszycho wygladalo na ok. telefon skrecilem i odziwo sie uruchomil. I niewiem co teraz z nim, bo "odpalil" sie i 2 raz z karta Sim, a boje sie ze ktoregos dnia moze sie nie podniesc wcale, wiec mam prosbe jak bym mogl temu zaradzic. Z gory dziekuje za odp.