witam. mam problem z nokia 6020, gdyz jak chce zrobic zdjecie to wyswietla mi sie komunikat OPERACJA NIE POWIODLA SIE. nie wiem jaka moze byc tego przyczyna. prosze o pomoc, tak sie zaczelo dziac jak sciagnelem smi-locka.pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam