Zainstalowałem na jednym dysku WindowsaXP i Linuksa Mandrive (na różnych partycjach). Po uruchomieniu komputera ukazuje się menu z 4 pozycjami: na pozycji 1 jest Linuks a na 4 WindowsXP. Jeżeli w ciągu 10 s nie przejde do Windowsa to automatycznie uruchamia mi się Linuks. Jak należy postapić, żeby domyslnie uruchamiał mi się Windows a nie Linuks. Proszę o dokładne wskazówki. Pozdrawiam.