Witam wszystkich, chcę kupić odkurzacz. Zastanawiam się nad cyklonowym firmy HOLDEN (obiła mi się ta fiema o uszy, ale nie wiem czy można jej zaufać) , oto aukcja : http://allegro.pl/item119106121_odkurzacz_bezworkowy_24_miesiace_gwarancji.html , albo jeszcze bardziej nie znanej mi firmy Romix: http://allegro.pl/item117462719_odkurzacz_cyklonowy_dostawa_gratis_24m_ce_gwar.html , doradźcie proszę , czy może powinienem kupić zwykły workowy odkurzacz ??
Moderowany przez skryn:Przeniosłem z AGD.