Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myszka na USB - wyłacza się ??

06 Sie 2006 19:50 1581 7
  • Poziom 17  
    Co może być przyczyna że myszka optyczna, podłączana na USB , po uruchomieniu systemu normalnie dziala, lecz po jakimś czesie (różnie) wyłacza sie, a podłoczona na PS2 , dalej normalnie działa ....
    System XP (98 to samo)
    Athlon1600+
    256DDRram
    Wcześniej normalnie dzialala, dopiero od paru dni tak sie dzieje...
  • Spec od komputerów
    Co jeszcze podłączone do USB ? Wyjęcie i włożenie wtyku "ożywia" myszkę ? Podaj jaka to mysz.
  • Poziom 17  
    Myszka niby "Microsoft" tak przynajmniej pisze na niej , do drugiego gniazda USB podłączony Scaner-drukarka - lecz w chwili obecjej po reinstalacji systemu nawet nie zainstalowany...
    A przy wyłaczaniu i ponownym włączaniu myszy - tylko mrugnie dioda i mysz dalej martwa....
  • Poziom 15  
    spróbuj inne urządzenia podłączyć do tego portu USB i zobacz wtedy reakcje.

A tak na marginesie w locie przepinasz, myszke z USB na PS/2??
  • Poziom 17  
    Nie, poprostu od czasu jak zaczęła mi szwankować , na USB , to podłączylem jako drugą na PS2 i leży sobie z boku odłogiem i czeka aż bedzie potrzebna...
    A niebardzo mam co podłączyćna to usb , ale rano spróbuje wstawić dodatkowy kontroler z portami usb.... i zobacze ja bedzie działać.
  • Poziom 35  
    A nie masz w windowsie ustawione oszczędność energii na porcie usb
  • Spec od komputerów
    Sterowniki do myszy instalowałeś czy systemowe ?
  • Poziom 17  
    Sterowniki systemowe , podczas instalacji systemu , mysz zostala zainstalowana samoczynnie, zresztą przed tymi objawami była tak samo instalowana i działała...
    W chwili obecnej zainstalowałem dodatkowy kntroler USB i pod niego wsadziłem mysz - zobacze do wieczora czy cos sie zmieni..