#1 2887218 06 Sie 2006 20:52 tymbart1 tymbart1 Poziom 10 Posty: 30 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 2887218 06 Sie 2006 20:52 Jaki scalak pracuje w zasilaczu? mam uszkodzenie po burzy i nie moge odczytać.
#2 2887754 06 Sie 2006 23:37 DIGITAL-PRO DIGITAL-PRO Poziom 23 Posty: 446 Pomógł: 54 Ocena: 59 Pomocny post? (0) Post #2 2887754 06 Sie 2006 23:37 Witam Który emperor,więcej danych.Może być VIPER 22.
Pomocny post #3 2888606 07 Sie 2006 11:42 jacenty2 jacenty2 Poziom 15 Posty: 196 Pomógł: 8 Ocena: 12 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #3 2888606 07 Sie 2006 11:42 W zasilaczu Manty Emperor 2 (DVD-007) siedzi układ ICE 2A0565
#4 2929427 18 Sie 2006 23:06 tymbart1 tymbart1 Poziom 10 Posty: 30 Ocena: 1 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 2929427 18 Sie 2006 23:06 dzięki, działa!