Witam
Koledze padł odtwarzacz DVD Manta DVD-016 Emperor, a ściślej mówiąc zasilacz - poleciało kilka kondensatorów, diody oraz układ IC101 - niestety rozwaliło go i jedyne, co dało się odczytać z niego to: 5n02659r
Proszę o pomoc w ustaleniu co to za układ, na płytce zasilacza pisze jeszcze: ODT-02659 ver:11
Pozdrawiam
Koledze padł odtwarzacz DVD Manta DVD-016 Emperor, a ściślej mówiąc zasilacz - poleciało kilka kondensatorów, diody oraz układ IC101 - niestety rozwaliło go i jedyne, co dało się odczytać z niego to: 5n02659r
Proszę o pomoc w ustaleniu co to za układ, na płytce zasilacza pisze jeszcze: ODT-02659 ver:11
Pozdrawiam