Witam.mam zamiar zbodowac wlasnego coil guna i mam kilka pytan:)
1.czy gdy moj coil bedzie zasilany z sieci 240 v to musza byc kondensatory i inne czesci takie jak w mobilnych coilgunach?
2.moj coil gun ma byc mocny wiec bedzie mial okolo 1.5m czy moze ktos okreslic jego moc?
3. ile nawinac drutu
dziakuje za pomoc narazie tyle pzdro i przepraszam za glupie pytania ale nieznam sie na elektryce
1.czy gdy moj coil bedzie zasilany z sieci 240 v to musza byc kondensatory i inne czesci takie jak w mobilnych coilgunach?
2.moj coil gun ma byc mocny wiec bedzie mial okolo 1.5m czy moze ktos okreslic jego moc?
3. ile nawinac drutu
dziakuje za pomoc narazie tyle pzdro i przepraszam za glupie pytania ale nieznam sie na elektryce