witam czy mógłby ktoś mi powiedzieć w jaki sposób podłączyć gniazdko 220V z gniazda siłowego i czy potrzebne będzie jakieś zabezpieczenie ponieważ będzie do tego podłączone 3gniazdka.
z góry dziękuje za odpowiedź!!
z góry dziękuje za odpowiedź!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam