Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Montaż modułu bluetooth w Acer TRAVELMATE 2420

koko115 07 Sie 2006 17:08 2457 8
    koko115
    Poziom 16  
    Witam, kupiłem laptopa bez modułu bluetooth, jednak na przedniej ściance jest jego włącznik, zadzwoniłem do pomocy acer, i powiedzieli mi ze mogę go dołożyć za 29E plus koszta z tym związane 2X większe, więc chciałem zapytać gdzie można dostać taki moduł, podali mi jego numer katalogowy 54.TAXV7.001, bo acer samego modułu mi nie sprzeda, tylko z montażem itd

Moderowany przez jankolo:

Przeniosłem z działu Komputery Hardware

koko115
    Poziom 16  
    a nie wiesz gdzie dostane ten modem bluetooth-a
    dormika
    Poziom 12  
    Nie, ale napisz do nich może ci sprzedadzą.
    koko115
    Poziom 16  
    no niestety jak napisałem w pierwszym poście, nie sprzedadzą mi samego modułu
    maniek2587
    Poziom 10  
    Witam taki moduł powinno sie dać samemu zrobić wystarczy tylko ściągnąć z kądś jego schemat dobrać elementy i to poskładać jeśli nie przekroczy to ceny zmontowanego już układu ale to tylko dla znających się na elektronice
    koko115
    Poziom 16  
    na elektronice cos się znam, ale gdzie taki schemat bądź urządzenie dopaść, bo mam teraz taki bluetooth na USB ale zabiera mi jedno USB, a dodatkowo jest to nie poręczne w laptopie
    maniek2587
    Poziom 10  
    Witam prosze poszukać w internecie napewno się coś znajdzie już nie raz znajdowałem takie schematy
    dormika
    Poziom 12  
    W moim acerze 4151 jest specjalnie przystosowany przycisk na BT i gdy go się wciska pojawia się komunikat No BT Device. Nie rozbierałem obud owy lapka bo gwarancja ale z tego co wiem to powinien być specjany moduł pasujący sprzętowo i programowo. No i najlepiej żeby się zmieścił pod obudową. Nie wiem czy to jest oddzielny moduł,czy wbudowane urządzenie na płycie głównej. Może ktoś znajdzie schemat oryginału ,ale czy wogóle serwisówki są dostępne :-) w sieci?