Witam! Stalem sie szczesliwym posiadaczem SB Live! SB0060 i mam pewien problem, jak podlaczam sluchawki i mikrofon, to slysze sam siebie w sluchawkach...a chce rozmawiac duzo przeez skype wiec nie moge tak miec...jak to ustawic, zeby rozmawiac dobrze przez skype i nie slyszec siebie?
pzdr.
pzdr.