Witajcie,
Byłem zmuszony odpalić starego poczciwego Skype (dla kontaktu dziadków z wnuczką) i mam problem.
Mikrofon jest głuchy w pień. Zarówno w Skype, jak i w innych programach korzystających z mikrofonu.
Problem zresztą opisałem we wcześniejszym swoim poście:
Link
Może tym razem się uda komuś pomóc
Czekam na Wasze podpowiedzi.
W tym modelu karty, jedno gniazdo karty (1) ma podwójną funkcję i to zapewne generuje problem dla mikrofonu.
Wydaje mi się, że w ustawieniach mam wsio ustawione prawidłowo... Ale pewnie NIE, skoro jest jak jest.
Screeny ustawień:
[/img]
Byłem zmuszony odpalić starego poczciwego Skype (dla kontaktu dziadków z wnuczką) i mam problem.
Mikrofon jest głuchy w pień. Zarówno w Skype, jak i w innych programach korzystających z mikrofonu.
Problem zresztą opisałem we wcześniejszym swoim poście:
Link
Może tym razem się uda komuś pomóc
Czekam na Wasze podpowiedzi.
W tym modelu karty, jedno gniazdo karty (1) ma podwójną funkcję i to zapewne generuje problem dla mikrofonu.
Wydaje mi się, że w ustawieniach mam wsio ustawione prawidłowo... Ale pewnie NIE, skoro jest jak jest.
Screeny ustawień: