Mam pewien problem. Zamonotwalem radioodtwarzacz blaupunkt sc 202 (pochodzący z astry I) do astry II i radio nie chce mi współpracować z wyświetlaczem. W astrze I byl to wyswietlacz jednorzedowy tzn. wyswietlala sie data a jak wlaczylem radio to data zmieniala sie na czestotliwosc odbieranego radia albo napis cassette odtwarzało sie kasete. W astrze II wyswietlacz ma 2 rzędy: górny rząd wyświetla godzine i temperature a dolny date. Czy da sie jakoś zmusić to radio do współpracy z tym wyświetlaczem.
wyświetlacz Astra I: http://img112.imageshack.us/my.php?image=as1tezi8.jpg
wyświetlacz Astra II: http://img119.imageshack.us/my.php?image=as2mw6.jpg
Będe bardzo wdzięczyn za wszelką pomoc!!
wyświetlacz Astra I: http://img112.imageshack.us/my.php?image=as1tezi8.jpg
wyświetlacz Astra II: http://img119.imageshack.us/my.php?image=as2mw6.jpg
Będe bardzo wdzięczyn za wszelką pomoc!!