Witam wszystkich czytajacych mam pytanie czy zna ktos jakis program do S5 ale pracujacy po windowse typowo windowsowy ?
z gory wielkie dzieki za pomoc
pozdrawiam
Andrzej
z gory wielkie dzieki za pomoc
pozdrawiam
Andrzej
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam