Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio JVC KD-MX3000R CD przerywa na dziurach

10 Sie 2006 23:20 1917 3
  • Poziom 10  
    Zakupiłem radyjko JVC KD-MX3000R i je podłaczyłem do maluha i jak mam właczone cd idzie płyta to na dziurah pzerywa czy jest na to jakis sposób bo raz co poprawiłem inaczej ułozyłem radyjko i juz nie pzerywało co to moze byc pomocy??????????

a nie topisz się przypadkiem ? Jeśli nie to przeczytaj regulamin pkt. 9 ! I popraw to.<SławeK>
  • Poziom 13  
    Poczytaj w instrukcji czy to radio nie powinno być zamontowane pod jakimś konkretnym kontem (+/- ileś tam stopni), bo to może być przyczyna. Dodatkowo pamiętaj że radio z CD powinno być zamontowane pewnie i nie latać na boki , nie podskakiwać ani obijać się. A jak jest już mocno używane to może być brudny laser albo już po prostu zużyty.
  • Poziom 10  
    A jak pzeczyscic taki laser oraz ile wymiana takiego lasera
  • Poziom 43  
    Myślę że lepiej udać się do jakiegoś zakladu rtv w którym niemal na poczekaniu Ci to zrobią za niewielką opłatą. Po tym jak zadajesz pytania widać że nie masz o tym pojęcia a zniszczyć laser jest bardzo łatwo. Ogólnie robi się to delikanie myjąc soczewkę specjalnym płynem lub alkoholem isopropylowym a Broń Boże nie jakimiś wynalazkami.
    A nie dziw się ze w maluchu to skacze, takie radia przeznaczone są do cywilizowanych samochodów ze sprawnym zawieszeniem które amortyzuje większe drgania i do jeżdzenia po cywilizowanych drogach a nie polskich dziurach. Poszukaj na forum kolegi Kamahonda, on jest z Krakowa to Ci wyczyści laser.

Większość serwisantów mówi laser a w domyśle ma dziesiątki innych usterek które występują w odtwarzaczach CD jak sprężynki, amortyzatory olejowe, mechanika, układ serwo .... a mówi się prostemu klientowi że to laser bo nie zrozumie inacze.

SławeK