Witam mam drukarke Canon BJC-4300 jest zainstalowany nowy zbiornik z tuszem (czarny) i niestety nie drukuje, kartka przechodzi przez drukarkę, odgłosy ze drukuje ale niestety kartka wychodzi czysta.
Drukarka jest pod LPT.
Co mam w 1 kolejnosci sprawdzic, mozna jakos rozwiazac ten problem.
Pozdrawiam
Drukarka jest pod LPT.
Co mam w 1 kolejnosci sprawdzic, mozna jakos rozwiazac ten problem.
Pozdrawiam