Witam!
Mam taki problem: jak wykrywać sygnały na linii telefonicznej, np. linia wolna, zajeta, odłożona słuchawka, podniesiona, syg dzwonienia itp.
Z góry dzięki!
Pozdrawiam!
Mam taki problem: jak wykrywać sygnały na linii telefonicznej, np. linia wolna, zajeta, odłożona słuchawka, podniesiona, syg dzwonienia itp.
Z góry dzięki!
Pozdrawiam!