Nie znam sie na elektronice:cry: a musze narysować schemat. Ma to być jakieś urządzenie zbierające informacje i przesyłające je do komputera.
Sygnały wprowadzona do komputera mają być odizolowane od komputera i od siebie. Sygnałów powinno być duzo. Sygnały analogowe powinny byc zamienione na cyfrowe -> trzeba zastosować przetwornik A/C na wejściu.
Trzeba to wszystko podłączyć do komputera (do szyny głównej, bo transmisja powinna być szybka) np. za pomocą bramy We/Wy
zastosować port równoległy.
Tylko nie piszcie, zebym poszukała na Google. Za rady na forum z góry dzekuje. Kazda pomoc się przyda
Oczywiście za schemat zapłace. Cena do uzgodnienia.
Kontakt: lipnekonto11(_at_)interia.pl
Sygnały wprowadzona do komputera mają być odizolowane od komputera i od siebie. Sygnałów powinno być duzo. Sygnały analogowe powinny byc zamienione na cyfrowe -> trzeba zastosować przetwornik A/C na wejściu.
Trzeba to wszystko podłączyć do komputera (do szyny głównej, bo transmisja powinna być szybka) np. za pomocą bramy We/Wy
zastosować port równoległy.
Tylko nie piszcie, zebym poszukała na Google. Za rady na forum z góry dzekuje. Kazda pomoc się przyda
Oczywiście za schemat zapłace. Cena do uzgodnienia.
Kontakt: lipnekonto11(_at_)interia.pl