Zrobiłem schemat sterownika optoizolowanego z 4 sygnałami cyfrowymi i jednym analogowym ale nie wiem jakie oporniki i te inne rzeczy dobrać aby to działało nawet nie wiem czy ten układ jest dobry także proszę o rzut okiem na niego i pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam