logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

JBL GTO 1202D - Jak zbudować płaską skrzynię z bass reflex do bagażnika?

Ridd1cK 22 Sie 2006 18:07 3361 6
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy budowy płaskiej skrzyni bas-refleks do głośnika JBL GTO 1202D z wykorzystaniem wzmacniacza Monacor HPB 604, przeznaczonej do montażu w bagażniku samochodu. Użytkownik poszukuje optymalnych wymiarów skrzyni, objętości (litrażu) oraz konfiguracji bass reflex (BR), preferując konstrukcję z dwoma portami BR. Wskazano, że porty BR powinny być montowane na ścianie, na której znajduje się głośnik, co może utrudnić zastosowanie proponowanego przez autora projektu ze względu na ograniczenia przestrzenne. Zalecane jest pozostawienie około 5 cm wolnej przestrzeni pod głośnikiem dla prawidłowej wentylacji. Materiał dostępny do budowy to płyty wiórowe, które nie są MDF, co może mieć wpływ na jakość i trwałość skrzyni. Podano wymiary montażowe głośnika: średnica otworu 284 mm oraz głębokość montażu 129 mm. Użytkownik prosi o pomoc w wyliczeniu odpowiedniego litrażu i wymiarów skrzyni oraz o wskazówki dotyczące liczby i rozmiaru bass reflexów. W dyskusji pojawiła się sugestia kontaktu prywatnego w celu omówienia szczegółów projektu.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA