OTVC jak w temacie, wszystko ok. tylko że co jakiś czas tj. 6sek. przycisza się głos w głośniku na jakąś 1 sek. i tak cały czas . Efekt przypomina jak by ktoś z pilota "mute" regularnie wciskał. Sprawdziłem w tym czasie w odbiorniku nie "przysiadają" napięcia zasilające. Problem występuje na każdym kanale i przy każdym poziomie głośności. Gdzie szukać przyczyny takiego stanu rzeczy. Na płycie nie ma żadnych zimnych czy popękanych lutów.