Co kilka dni a czasami co kilka godzin odstraja się do pełnego szumu fonia,później wraca a czasem można ją przywrócić poprzez przełączenie na chwilę na BG a potem ponownie na DK . Nie jest to trwały powrót lecz tylko na chwilę . Obraz cały czas OK .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam