Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CLIO 2 1.5 DCi "programowanie nowego kluczyka"

djbarti 24 Sie 2006 02:14 12909 5
  • #1 24 Sie 2006 02:14
    djbarti
    Poziom 14  

Witam serdecznie. Jakiś czas temu nabyłem CLIO 2 z 2002r. Niestety auto sprowadzałem z Francji, gdzie dostałem tylko jeden kluczyk. Chciałbym się zabezpieczyć na wszelki wypadek, gdybym miał w przyszłości (co mam nadzieje nie nastąpi) zgubić lub uszkodzić kluczyk. Postów na Elektrodzie jest sporo, ale żaden z nich nie wyczerpuje w jaki sposób można wprogramować immo w nowy kluczyk, jak również sterowania Centralnego zamka z tego pilota. Czytając inne posty dowiedziałem się jedynie, że kluczyk musi być czysty, nie może być to kluczyk pochodzący od innego auta. Posiadam taki kluczyk, zrobiłem już grot u ślusarza, pozostało mi jedynie wprogramować w niego IMMO oraz Radiowe sterowanie centralnym zamkiem. PROSZĘ FACHOWCÓW, którzy robili to już wcześniej o udzielenie mi wskazówek w tym temacie. Z góry będę ogromnie wdzięczny, a napewno przyda się to innym forumowiczą, bo temat krąży, ale nic konkretnego na jego temat nie można się dowiedzieć. Czy do wgrania IMMO w kluczyk potrzebny jest program servisowy, czy można to uczynić innymi sposobami... JESZCZE RAZ W IMIENIU SWOIM I INNYCH FORUMOWICZÓW GORĄCO DZIĘKUJE ZA UDZIAŁ W TEMACIE.

0 5
  • #2 24 Sie 2006 06:49
    elektronika5
    Poziom 15  

Kluczyk wprogramujesz urządzeniem serwisowym znając
    kod dostepu a pilota możesz samemu.
    Wsiadasz do auta,naciskasz przycisk zamka
    i przycisk w pilocie.
    Czekasz na synchronizację i po kłopocie.

Pozdrawiam

1
  • #4 24 Sie 2006 08:44
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 24 Sie 2006 09:02
    djbarti
    Poziom 14  

No to świetnie... A ktoś się orientuhe ile kosztuje taka imprezka??

1
  • #6 04 Sty 2007 19:47
    zagrycha
    Poziom 11  

dorobienie klucza ze stałym kodem kosztuje ok 140 zł, przegranie samego kogu 80, ale w tym roczniku jest juz zmienny, wiec cena powinna byc ok 30% wieksza

0