logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens C60 - Jak przywrócić telefon po nieudanej aktualizacji WinSwup v26?

marian-tel 27 Sie 2006 22:36 996 8
REKLAMA
  • #1 2960298
    marian-tel
    Poziom 11  
    Posty: 65
    Witam troszke kiedys sei bawilem w telefooniki i kolega mnie poprosil zebym zmienil mu oprogramowanie w simienisie c60, jak wiecie wymagaj tego po pewnym czasie ,gdyz sie zawieszaja



    i wystapil problem przy trzech procentach musialem zresetowac koma bo sie zawiecil werscja WinSwup v26.

    jest jakis sposob aby podniesc telefon


    Z gory dziekuje za rady!!!
  • REKLAMA
  • #2 2960315
    slawko_k
    Poziom 35  
    Posty: 2931
    Pomógł: 254
    Ocena: 240
    Cytat:
    jest jakis sposob aby podniesc telefon

    jasne ze jest.
    wgrac soft
  • REKLAMA
  • #3 2960348
    marian-tel
    Poziom 11  
    Posty: 65
    a kolego mozesz mnie pokierowac jak to uczynic gdzie tego wszystkiego szukac , spedzilem juz ze 2 h w poszukiwaniu info na ten temat i nic konkretnego nie znalazlem, i zwrocilem sie na forum
  • REKLAMA
  • #4 2960370
    slawko_k
    Poziom 35  
    Posty: 2931
    Pomógł: 254
    Ocena: 240
    na gorze masz przycisk szukaj. wpisz c60 a znajdziesz opisy, programy i oprogramowanie naprawcze do tej sluchawki
  • #5 2960561
    lechu12
    Poziom 26  
    Posty: 1059
    Pomógł: 55
    Ocena: 25
    Zapewne bateria była słaba, i pad, pamietaj jak fleshujesz to bateria musi być full naładowana!!

    Pozdro
  • #6 2960593
    marian-tel
    Poziom 11  
    Posty: 65
    moglotak byc dzis daje sobie spokoj jutro bede walczyl z nim!!!
  • REKLAMA
  • #8 2961542
    marian-tel
    Poziom 11  
    Posty: 65
    pytanie jak sprawdzic procesor telefonu pozdrawiam
  • #9 2961833
    VC
    Poziom 21  
    Posty: 548
    Pomógł: 27
    Ocena: 10
    Musisz rozkrecic telefon, jak nie masz trox'a (srubokret do telefonow) to idz i kup w najblizszym serwisie GSM . I tak pewnie bedziesz muisal robic TB.
    Pozdrawia.

Podsumowanie tematu

LABEL_AI_GENERATED
Problem dotyczy przywrócenia do życia telefonu Siemens C60 po nieudanej aktualizacji oprogramowania WinSwup v26, która zawiesiła urządzenie na 3% procesu. Rozwiązaniem jest ponowne wgranie oprogramowania (softu) do telefonu. Zaleca się użycie w pełni naładowanej baterii podczas flashowania, aby uniknąć przerw w zasilaniu. Wskazano, że szczegółowe instrukcje, programy i oprogramowanie naprawcze można znaleźć na forum, korzystając z funkcji wyszukiwania pod hasłem "C60". Aby sprawdzić procesor telefonu lub wykonać testy TB (test board), konieczne może być rozkręcenie telefonu przy pomocy specjalnego śrubokręta do telefonów (trox). Podano również link do szczegółowego opisu i softów na forum elektroda.pl.
Podsumowanie AI na podstawie dyskusji. Może zawierać błędy.
REKLAMA