Przy strojeniu automatycznym nie wyłapuje wszystkich programów nie tylko tych ze słabym sygnałem , ręcznie można zestroić lecz rewelacja to to nie jest.Po wymianie głowicy tak samo.Macie może lekarstwo na taki problem?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam