witam tv funaj tv- 2000 MK6 niestety zasilacz w nim nie chce ruszyć,napięcie dochodzi na tranzystor wszystkie elementy sprawdziłem miernikiem(po stronie sieci),kondensatorki wymieniłem tylko na dwa 220/50,nie mam 330/50,już nie mam pomysłu co mam z nim zrobić