Wszystko działa prawidłowo poza przesuwem taśmy, ani play ani szybkie przewijanie, chociaż silnik napędu taśmy kręci się przy wkładaniu i wyjmowaniu kasety. Prosze o rade co mogę sam sprawdzić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam