Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z kopiowaniem książki z Nokii 6230i

przemrtv 31 Aug 2006 21:15 882 4
 • #1
  przemrtv
  Level 22  
  Witam, jak przekopiować całą książkę telefoniczną z Noki 6230i na PC. Używam programu PC Suite. Jak eksploruję ksiązkę, widać wszystkie kontakty i emaile, ale po skopiowaniu na PC widoczna jest nazwa i tylko telefony komórkowe, bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!
 • #3
  przemrtv
  Level 22  
  A jak to zrobić, aby go zsynchronizować? Dziękuję za zainteresowanie.
 • Helpful post
  #4
  suworow
  Admin of Property security
  Wybierasz w pcsuicie synchronizację i odpala sie kreator. ustawiasz w nim jakie dane bedziesz synchronizował z jakim programem a w zaawansowanych z jakimi folderami( standartowo podstawia domyslnefoldery Outloocka ale możesz sobie do tego celu w outlooku stworzyc nowe ( jeżeli w podstawowych coś masz i nie chcesz łaczyc tych danych z danymi z telefonu) To tak z grubsza bo oczywiście możesz jeszcze ustalic jak to przy synchronizacjach bywa kierunek czy ma sie odbywac automatycznie po podłaczeniu telefonu jakie dane i z jakiego okresu czasu maja byc synchronizowane.)
  jeżeli nie jestes pewein co do tych ustawień i chcesz je podtestowac to moim zdaniem przez synchonizacja warto sobie zrobic bacup telefonu( nawet jak cos sknocisz bedziesz maił doczego wrócić, a to tez warto zawsze miec bo zapisuje tez ustawienia telefonu itp))
  daklej z outlokka możesz eksportowac te dane do pliku tekstowego i obrobic np w excelu. i z w druga strone z excela do outlooka i telefonu.
  Pozdrawiam
 • #5
  przemrtv
  Level 22  
  Dziękuję bardzo suworow, udało się zgodnie z twoimi wskazówkami. Pozdrawiam!