Tv zachowuje sie jak w temacie, jeżeli na ekranie pojawia się dużo bieli.
Napięcie B+ 117,5V "pływa" w granicach +/- 2V. Napięcia po wtórnej ok. Po pierwotnej na C544 300V spada o ok 5V.
Napięcia na PK "pływają" nawet o ponad 20V...
Napewno mieliście taki przypadek więc może macie jakieś "pewniaki". Bo nie mam możliwości podmiany wszystkich podejrzanych elek od ręki.
Pozdrawiam
Napięcie B+ 117,5V "pływa" w granicach +/- 2V. Napięcia po wtórnej ok. Po pierwotnej na C544 300V spada o ok 5V.
Napięcia na PK "pływają" nawet o ponad 20V...
Napewno mieliście taki przypadek więc może macie jakieś "pewniaki". Bo nie mam możliwości podmiany wszystkich podejrzanych elek od ręki.
Pozdrawiam