mam wyzej wymieniony TV przetwornica startuje na czuwanie wlaczenie klawiatura lokalna dioda zmienia kolor na zółty brak obrazu i foni ciemny ekran, braz zarzenia kineskopu i brak wysokiego napiecia zauwazylem ze HOT sie grzeje i rezystor 2,7oma 3W w okolicy HOT pozatym nic czy mozliwe ze uszkodzony trafopowielacz choc nie jest nadpalony itp mial ktos podobny problem jakies sugestie porady pozdrawiam