Dzień dobry wszystkim. Od jakiegoś czasu mam problem z Triluxem TAP 2811 Gdy włączam tv pokazują się poprzeczne białe paski(które szybko znikają a ekran robi się czarny) Po długim czasie stopniowo od góry ukazuje się obraz Trwa to od dłuższego czasu.Po każdym dniu oglądania tv czas oczekiwania na uruchomienie jest dłuzszy, jednak wystarczy tygodniowa przerwa aby tv uruchomił się od razu,lecz z biegiem dni czas ten znów się wydłuża.Czy jest sens naprawiać ten tv ,czy lepiej kupić nowy ,czy da radę zrobić to elektronik pasjonat(nie ja -dla mnie to czarna magia),czy trzeba oddać do serwisu i jakie by mogły być orientacyjne koszty naprawy?