Czesc. Tel jak w temacie brak podswietlenia wyswietlacza oraz plyty glownej klawiszy reszta jak narazie dziala tel po zalaniu.Jak sprawzdic czy zasilanie diod jest ok bo moze daloby sie podprowadzic pod plus?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam