#1 2999337 08 Wrz 2006 12:44 rekin75 rekin75 Poziom 10 Posty: 5 Autor tematu Post #1 2999337 08 Wrz 2006 12:44 witam, jak oceniacie firme sharp pod względem awaryjności (chodzi o telewizory 28LF-96EC, 32LF-96EC), czy ładnie grają, czy warto je kupować ?
#2 2999479 08 Wrz 2006 13:27 Pablo1964 Pablo1964 Moderator Posty: 16520 Pomógł: 507 Ocena: 640 Pomocny post? (+1) Post #2 2999479 08 Wrz 2006 13:27 Nie jestem praktykiem, ale znajomy serwisant polecał mi kiedyś telewizory tej marki jako najmniej awaryjne. Nie udzielam porad na PW. Proszę pytać na forum. Pozdrawiam
#3 3052985 24 Wrz 2006 19:53 Czypion Czypion Poziom 11 Posty: 7 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #3 3052985 24 Wrz 2006 19:53 Parę miesięcy temu, kupiłem Sharpa 29MF96EC i jestem z niego bardzo zadowolony , obraz jest czysty,kontrastowy.Telewizor jest dobrze wyposażony.