Witam, jest problem a mianowicie tv przeważnie raz dzienne ma objawy takie jak poziome paski i mleczny obraz. Po odcięciu mu zasilania i odczekaniu do 5 min. ponowne włączenie objawia się czarnym ekranem, ale dźwięk jest ok., po około 3 sek. samoistnie gaśnie i tak w kółko. Ale jak odczekam około 30 min. i po tym czasie włączam to działa normalnie (wszystko wraca do normy) i tak do wieczora. Dnia następnego po paru godzinach powtarza się sytuacja. Podejrzewałem kondensator (330/400V) ten wielki koło trafopowielacza (przepraszam za pomyłkę), po sprawdzeniu rzeczywiście nie trzymał. Wymiana jego na nowy pomogła, ale na krótko (około 3 dni działał bez zarzutów), a teraz objawy powróciły.
NOWE USTALENIA: zauważyłem, iż jak kręcę jednym z pokręteł od WN takie same mleko i paski się pojawiają jak w załączniku czy to znaczy, iż do wymiany jest trafopowielacz?
NOWE USTALENIA: zauważyłem, iż jak kręcę jednym z pokręteł od WN takie same mleko i paski się pojawiają jak w załączniku czy to znaczy, iż do wymiany jest trafopowielacz?