Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Speedtouch 330 Thompson, przerywanie połączenia.

10 Wrz 2006 21:23 1355 4
  • Poziom 15  
    Witam

Po malusieńku zaczyna mi podnosić ciśnienie, czytając posty widzę, że standardem jest zrywanie połączenia. Więc programy typu Adware raz pomagają na jeden dzień czasem dłużej, przeinstalowanie neo brak reakcji. Ale zauważyłem dioda z podpisem na modemie usb delikatnie mruga ( nie zawsze ) czy to może być przyczyną przerywania połączenia. Drugie pytanie, z tego co pamiętam przy zakupie neo płaciłem za modem 1zł + wat ( jakieś 2 lata temu ) więc modem jest moją własnością ?. czemu takie pytanie, mam zasilacz impulsowy jakaś pozostałość po telefonie idealnie na wyjściu 5V. Podczas pisania tego postu zerwał połączenie 6 razy.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam, w moim modemie dioda mruga zawsze i nigdy nie miałem problemów z połączeniem. Wydaje mi się że świeci słabiej przy większym transferze.

Pozdrawiam, Krzysztof.
  • Poziom 15  
    Witam

Tak czułem przeważnie zaczyna mrugać podczas pracy muła, ale od czasu wystawienia postu minęło 14 minut i ani razu nie rozłączył, właśnie to jest wku…….. im bardziej zależy na stabilnym łączu to on ma humory. A co z zakupem modem jest mój, chodzi tu o rezygnację z usługi neo muszę go oddać.
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Proponuje ściągnąć i zainstalować program auto connect. Mój kolega miał taki sam problem a po instalacji programu po zerwaniu połączenia komputer automatycznie łączył się do sieci tak że nie było zauważalne zerwanie połączenia
  • Poziom 15  
    arturkaszuba napisał:
    Proponuje ściągnąć i zainstalować program auto connect. Mój kolega miał taki sam problem a po instalacji programu po zerwaniu połączenia komputer automatycznie łączył się do sieci tak że nie było zauważalne zerwanie połączenia

Witam

Komp. pracuje od czternastej z tym programem i jak na razie miodzio. Na obecną chwilę temat uważam za zamknięty. Thx.